İade süresi teslimattan itibaren 14 gündür.
Değişim süresi teslimattan itibaren 30 gündür.
Ürününüz değişim süresi kapsamında ise, farklı bir ürün ile değişim sağlayabilirsiniz.
Ürününüz henüz kargoya verilmedi ise ‘Siparişlerim’ bölümünde ‘İptal Et’ seçeneğini tıklayıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer ürününüz kargoya verilmiş ise ‘İade Taleplerim’ kısmından yeni bir iade talebi oluşturup ürününüzü iade edebilirsiniz.
‘İade Taleplerim’ bölümünden yeni bir iade talebi oluşturup iade etmek istediğiniz ürünleri seçerek ve formu doldurarak bize iletin. Otomatik olarak size verilecek olan kargo gönderi kodunu not edin. Ürünü taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlediğinize emin olun. Size en yakın MNG Kargo şubesine size verilen kargo gönderi kodu ile birlikte paketinizi teslim edin.
Ürününüzü, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’dan farklı bir kargo şirketi ile iade etmeniz halinde kargo gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanamamaktadır. Farklı bir kargo şirketi ile gönderi yaptığınız takdirde, yalnızca kargo gönderi bedeli müşteri tarafından ödenmiş paketler kabul edilecektir.
Paketi açılmış mamalar, vitamin ve ek besinler, sağlık ve bakım ürünleri iade edilemez ve değiştirilemez. Kullanımdan dolayı yıpranmış, zarar görmüş bütün ürünler de iade ve değişim kapsamı dışındadır. Bunlar haricindeki tüm ürünler teslimattan sonraki 14 gün içerisinde iade edilebilir veya 30 gün içerisinde değiştirilebilir.
İade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından incelenir ve iadesi onaylanır. Bu işlemi takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedeli ödeme yapmış olduğunuz kredi veya banka kartınıza iade edilir.
Catsmarket Sanal Mağazacılık Limited Şirketi Fatih Mah. Şehit Teğmen Akın Akın Cad. No: 43-45B Çerkezköy/Tekirdağ 59500
CatsMarket müşterilerinin kredi ve banka kartı bilgilerine ulaşamaz. İadeler banka ve güvenli ödeme sağlayıcılarının online sistemleri üzerinden gerçekleştirilir. Bu sistemlerdeki kısıtlamalardan dolayı iade yalnızca ödeme yaptığınız banka/kredi kartına yapılabilir.
Ambalajı açılmış veya zarar görmüş mama, vitamin ve ek besinler, sağlık ve bakım ürünleri iade ve değişim kapsamı dışındadır. Bunlar haricindeki tüm ürünler, ambalajları açılmış veya zarar görmüş dahi olsa iade edilebilir.
Eğer teslimat esnasında ürünün veya paketin zarar gördüğünü fark ederseniz lütfen paketi teslim almayınız. Paketi açtıktan sonra ürünün hasarlı olduğunu fark ederseniz, fotoğraflarını çekip standart iade veya değişim prosedürü ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Lütfen iade formundaki ilgili alana ürünün kargodan hasarlı çıktığını belirtiniz ve çekmiş olduğunuz fotoğrafları ekleyiniz.
Ürün iadesi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo aracılığıyla, iade ve değişim prosedürümüze uygun bir şekilde yapılırsa, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır. Farklı bir kargo şirketi ile gönderi yapıldığı takdirde, kargo ücreti gönderi yapan müşterimiz tarafından karşılanmalıdır.