ETİK DEĞERLER

Dürüstlük

 

CatsMarket olarak kısa vadeli kazanca değil uzun vadeli başarıya odaklıyız. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde bir ilişkinin öneminin farkındayız. Müşterimiz olsun veya olmasın Türkiye ve Dünya çapında kedi sahiplerinin güvenini kazanmanın yalnızca dürüst, şeffaf ve anlaşılabilir bir iletişim modelini hayata geçirmek ile mümkün olacağını biliyoruz. Bu yüzden kampanya ve ürün tanıtımlarımızda şeffaf ve anlaşılabilir bir dil kullanmayı vazgeçilmez ilkelerimizden birisi olarak kabul ediyoruz. 

 

 

Çevrecilik

 

Hayvan veya bitki olsun tüm canlılar değerlidir ve saygıyı hak eder. İnsan, çevresinden kendisini soyutlayamaz ve hayatını etrafındakilere duyarsız bir şekilde yaşayamaz. Yapmış olduğumuz eylemlerin tamamının çevremize; diğer insanlara, hayvan ve bitkilere olumlu veya olumsuz etkileri olduğunu göz önünde bulundurmalıyız. Unutulmamalıdır ki; çevre ve sorumluluğumuz altında bulunan diğer canlılar bize ait değil yalnızca emanettir. Bu bakış açısıyla çıktığımız yolda, CatsMarket olarak üretimden, perakendeye, sattığımız ürünlerden, tedarikçilerimizin seçimine kadar her türlü aşamada elimizden geldiğince çevreci uygulamaları benimsiyor ve bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma adına çevreye zararlı uygulamalardan kaçınmaya çalışıyoruz.

 

 

Kalite

 

Bize göre, kalite bir lüks değil ihtiyaçtır. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmek için, kedilerin de diğer tüm canlılar gibi temel ihtiyaçları vardır. Yeterli beslenme, uyku düzeni, hastalık önleyici tedbirler, oyun oynama ve güvenli bir barınak kedilerin temel ihtiyaçlarının başında gelir. Bu ihtiyaçların karşılanmasında, kaliteli ürünler kullanmak önemlidir. Bu yüzden CatsMarket olarak her ürünü değil doğru ürünü satmaya özen gösteriyoruz. Mama, ek besinler, vitamin ve sağlık ürünlerinde yalnızca veterinerler tarafından önerilen, güvenlik testlerinden geçmiş ürünleri sizlere sunuyoruz. Aynı şekilde, ahşap, cam, seramik veya plastik ürünlerde de yalnızca yüksek kalite ürünleri kataloğumuzda bulunduruyoruz.