Kuruluş Hikayemiz

 

 

Ailemizden ilham aldık!

 

 

Tüm canlıların özel olduğunu öğreten bir ailede, akla gelebilecek birçok farklı canlı türü ile iç içe büyüyen üç şanslı kardeş olarak bol patili ailemizden ilham aldık ve CatsMarket’i kurduk.

 

2017 yılında bir kedi ile başlayan serüvenimize, 2020 yılında iki patili daha dahil oldu.

 

Dördüncü ve beşinci üyelerimiz ise yaşadıkları sağlık problemleri sonucu oldukça özel kediler olarak ailemize katıldılar.

 

Her patili aile gibi bizler de sevgili dostlarımızın doğuştan gelen ya da sonradan oluşan özel ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak istedik.

 

Bu amacı taşıyan tüm patiseverlerin, kedilerinin ihtiyaçlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için CatsMarket çatısı altında birleştik.

 

 

Misyonumuz

 

 

Kedinize özel market; CatsMarket!

 

 

Kedilerin oldukça özel canlılar olduğunu biliyor ve bu özel canlıların özel bir ilgiyi hak ettiğini düşünüyoruz.

 

Bu düşünce ile tamamen kedinize özel, kaliteli ürün yelpazesine ulaşabileceğiniz bir adres olma misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

 

 

Vizyonumuz 

 

 

Mutlu kediler; mutlu aileler!

 

 

Kedili ailelerin ve tüm kediseverlerin, sevimli dostlarının mutluluğunu önemsediğini, ailenin patili üyesinin keyfinin yerinde olmasının tüm ailenin mutluluğunu etkilediğini çok iyi biliyoruz.

 

Bu farkındalıkla daha mutlu kediler daha mutlu aileler için hem ülkemiz içinde hem de dünya çapında kedili ailelerin bir numaralı tercihi olmayı hedefliyoruz.