Sipariş ve Teslimat

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Pazartesi’den Cuma’ya her gün saat 14:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 14:00’dan sonra verdiğiniz siparişler en geç takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişler en geç takip eden ilk Pazartesi günü kargoya verilmektedir.
 

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Eğer CatsMarket üyesi iseniz; “Hesabım” sayfanızda “Kargom Nerede” seçeneğine tıklayarak kargonuzun güncel durumunu takip edebilirsiniz. Eğer CatsMarket üyesi değil iseniz; size iletmiş olduğumuz “Siparişiniz Kargoya Verildi” bilgilendirme SMS veya e-posta içeriğinde yer alan kargo takip numarası ile ilgili kargo firmasının web sitesi üzerinden kargonuzun güncel durumunu takip edebilirsiniz.
 

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Gönderilerimizi MNG Kargo ile yapmaktayız.

 

Ürün kargodan hasarlı çıktı ise hangi işlemi uygulamalıyım?

Eğer teslimat esnasında ürünün veya paketin zarar gördüğünü fark ederseniz lütfen paketi teslim almayınız. Paketi açtıktan sonra ürünün hasarlı olduğunu fark ederseniz, fotoğraflarını çekip standart iade veya değişim prosedürü ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Lütfen iade formundaki ilgili alana ürünün kargodan hasarlı çıktığını belirtiniz ve çekmiş olduğunuz fotoğrafları ekleyiniz.